Kategorie

Producenci

Information

Promocje

PrestaShop

Lista produktów producenta: ARIANA

Firma ARIANA Industrie GmbH została założona w 1993 roku przez Edlefa Riedla i Alexa Andina w Niemczech. Jest liderem na rynku segmentowych przewodów do cieczy, a także rozległej linii akcesoriów stosowanych do przygotowywania i pielęgnacji chłodziw.


Głównym celem firmy ARIANA jest badanie i rozwój, a zdobyte doświadczenie ma wpływ na oferowany asortyment. Rozwój firmy zorientowany jest na konkretne, praktyczne zastosowania dopasowane do zapotrzebowania klientów.


Nowoczesny park maszynowy umożliwia realizację zamówień w krótkich terminach, a także zapewnia wysoką jakość wykonywanych usług i produktów.


Produkty firmy ARIANA kompleksowo stosowane w trakcie procesu produkcyjnego zmniejszają koszty eksploatacyjne związane z:


  • zanieczyszczeniem fizycznym (wióry, pył itd.) emulsji chłodzących, oleju, cieczy myjących;

  • zużyciem chemicznym, które przyczynia się do rozwoju flory bakteryjnej i rozkładu struktury chłodziwa (charakteryzujących się pojawieniem się specyficznego, nieprzyjemnego zapachu);

  • pielęgnacją urządzeń oraz czyszczeniem emulsji (R-3000, Clean System), co pozwala wielokrotnie zwiększyć żywotność substancji i zredukować do minimum koszty usuwania odpadów;

  • urządzeniami pomocniczymi (zimna dysza, pompa próżniowa), które znacząco ułatwiają i przyspieszają procesy produkcyjne. Zasilanie pneumatyczne sprawia, iż są bardzo mobilne i praktycznie bezawaryjne.

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 23 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 23 elementów
6031

ilość produktów

1168

ilość klientów

12

lat na rynku